Kredyty

Celem działania firmy Mega-Dom jest kompleksowa obsługa Klienta.

Dla uzyskania tego efektu , oprócz  działów zajmujących się  pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradztwem  inwestycyjnym oraz wyceną nieruchomości, oferujemy Klientom naszej firmy  pomoc w uzyskaniu środków potrzebnych do sfinalizowania transakcji.

Nasza firma bezpłatnie porównuje oferty kredytów z 24 banków z którymi współpracujemy .  Nasz Doradca wyjaśni Państwu  różnice pomiędzy konkretnymi ofertami,  zasady uzyskania kredytu, omówi koszty związane z kredytem .

Na podstawie wyliczonej zdolności kredytowej zostanie przedstawiona  najkorzystniejsza oferta kredytowa .

Doradca kredytowy pomoże wypełnienić formularze bankowe , skompletować dokumentację  niezbędną do złożenia wniosku kredytowego  w banku, oraz w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wypłatą kredytu.

Wszystkie usługi świadczone przez Doradcę są wykonywane bezpłatnie .

Celem jest maksymalne skrócenie czasu realizacji wypłaty środków  oraz  zaoszczedzenie czasu który nasi Klienci musieliby poświecić na przebrnięcie przez gąsżcz procedur i formularzy .

 W celu maksymalnego komfortu i zadowolenia Klienta , to Klienci wybierają formę, miejsce oraz czas spotkania z przedstawicielem naszej firmy .

Oferujemy pomoc przy uzyskaniu:

  • Kredytu hipotecznego
  • Kredytu inwestycyjnego, obrotowego
  • Kredytu konsolidacyjnego
  • Refinansowania kredytów
  • Leasingu, factoringu

 

Kontakt z Doradcą :

Agnieszka Dębek  tel.22-7801555 , kom.661 102 309 

e-mail : jp.service@interia.pl